Fotogalerie: Fotbal FC Hradec - Třinec - Deník.cz

Sestava 1
Sestava 1

FK Fotbal Třinec - Wikidata

Hrajte o lístky na zápas FC Hradec Králové – FK Fotbal Třinec

FC HRADEC KRÁLOVÉ - 1. poločas: FC Hradec Králové 🆚 FK Fotbal Třinec 1⃣:2⃣  Branky⚽: 26. Rada z PK – 18. Gáč, 30. Kušnír. 📺 STREAM ➡️  https://j.mp/2XXWtqb ⚫️⚪️ #votroci Fortuna národní liga | Facebook
FC HRADEC KRÁLOVÉ - 1. poločas: FC Hradec Králové 🆚 FK Fotbal Třinec 1⃣:2⃣ Branky⚽: 26. Rada z PK – 18. Gáč, 30. Kušnír. 📺 STREAM ➡️ https://j.mp/2XXWtqb ⚫️⚪️ #votroci Fortuna národní liga | Facebook

FC HRADEC KRÁLOVÉ - Po prvním poločase s FK Fotbal Třinec je to 1️⃣:1️⃣.  Domácí poslal do vedení v úvodu utkání Dedič, vyrovnání zařídil ve 25.  minutě mladík Jakub Šípek. #votroci⚫⚪ Rádio
FC HRADEC KRÁLOVÉ - Po prvním poločase s FK Fotbal Třinec je to 1️⃣:1️⃣. Domácí poslal do vedení v úvodu utkání Dedič, vyrovnání zařídil ve 25. minutě mladík Jakub Šípek. #votroci⚫⚪ Rádio

4. kolo: FK Fotbal Třinec – FC Hradec Králové 1:2 (0:0) | VOTROCI 2000

Osmifinále MOL Cupu: obhájce Sparta vyzve Baník, či Třinec | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Osmifinále MOL Cupu: obhájce Sparta vyzve Baník, či Třinec | Soutěže | FOTBAL.CZ

20. kolo: FC Hradec Králové – FK Fotbal Třinec 5:1 (2:1) | VOTROCI 2000

Fotogalerie: Fotbal Třinec - FC Hradec Králové - Krkonošský deník

Duel s FK Fotbal Třinec vítěze... - FC HRADEC KRÁLOVÉ | Facebook

Sestřihy zápasů 3. kola: Premiérové vítězství českobudějovického Dynama a  další čtyři zápasy | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Sestřihy zápasů 3. kola: Premiérové vítězství českobudějovického Dynama a další čtyři zápasy | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FC HRADEC KRÁLOVÉ - ⚽️ DNES HRAJÍ VOTROCI! 🏆 19. kolo Fortuna národní liga  🆚 FK Fotbal Třinec 🏟 Malšovický stadion 🕔 17:00 📰 https://j.mp/2MdS7Wq  📺 www.fchk.cz ⚫️⚪️ #votroci | Facebook
FC HRADEC KRÁLOVÉ - ⚽️ DNES HRAJÍ VOTROCI! 🏆 19. kolo Fortuna národní liga 🆚 FK Fotbal Třinec 🏟 Malšovický stadion 🕔 17:00 📰 https://j.mp/2MdS7Wq 📺 www.fchk.cz ⚫️⚪️ #votroci | Facebook